XXI Sympozjum Młodych Oceanografów - komunikat I

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXI Sympozjum Młodych Oceanografów, które odbędzie się 6 grudnia 2024 r. od godziny 9:15 w Auditorium oceanographorum, w budynku Oceanografii, w Gdyni, Al. Marszałka Piłsudskiego 46.

W Sympozjum mogą brać udział studenci, doktoranci oraz pracownicy naukowi, którzy nie uzyskali stopnia doktora i prowadzą badania naukowe ściśle powiązane z morzem.

Najlepsze wystąpienia zostaną nagrodzone przez Kapitułę SMO, w skład której wchodzą profesorowie z największych ośrodków naukowych Pomorza.

Doktoranci i pracownicy naukowi ubiegać się będą o nagrody imienia prof. Lucyny Falkowskiej, prof. Krzysztofa Skóry, prof. Haliny Piekarek-Jankowskiej, ufundowane przez Dziekana Wydziału Oceanografii i Geografii UG.

Studenci mają możliwość zdobycia nagrody „Nadzieja Oceanografii”, ufundowanej przez Prorektora ds. Studentów i Jakości Kształcenia UG. Przewidziano również nagrody za najlepsze postery.

Komunikat II z dalszymi informacjami dotyczącymi Sympozjum zostanie zamieszczony na stronie internetowej Wydziału Oceanografii i Geografii UG w połowie września 2024 r. Rejestracja uczestników rozpocznie się 30 września 2024 r.

W Sympozjum mogą brać udział osoby, które już uczestniczyły w poprzednich edycjach, za wyjątkiem tych, które były laureatami.

Komitet Organizacyjny Sympozjum Młodych Oceanografów

dr hab. Anita Lewandowska, prof. UG- Przewodnicząca Kapituły

dr Iga Nehring- Sekretarz Kapituły; e-mail: iga.nehring@ug.edu.pl

Tekst za: dr I. Nehring